Maciej Tański

Maciej Tański

Jestem stałym mediatorem (sądowym) w sprawach rodzinnych oraz cywilnych (np. o kontakty z dzieckiem, alimenty, miejsce zamieszkania, władzę rodzicielską, podział majątku itp.). Jako jeden z pierwszych mediatorów i promotorów mediacji w Polsce jestem aktywny mediacyjnie od połowy lat 90. XX wieku.

Jestem autorem i współautorem publikacji o mediacji (m.in. „Dziecko w rozwodzie. Poradnik dla rodziców”, „Tata na zawsze”, „Dziecko w rozstaniu”, „49 pytań o mediację rodzinną”).

Jestem członkiem-założycielem Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych (www.smr.org.pl), w latach 2004-2010 byłem przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, członkiem Komisji ds. Standardów i Certyfikacji a od 2019 r. wiceprezesem zarządu głównego.
Obecnie pełnię rolę Senior Fellow w Weinstein International Foundation (weinsteininternational.org).

Jestem wpisany na listę stałych mediatorów w Sądzie Okręgowym w Warszawie i w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga.
Od 2001 do 2022 r. byłem związany z Centrum Mediacji Partners Polska (www.mediacja.org). Obecnie pracuję w ramach prowadzonej przez siebie firmy „Mediacje i Szkolenia”.

Mediuję m.in. następujące kwestie: alimenty, kontakty z dziećmi, miejsce zamieszkania, władza rodzicielska, podział majątku, tryb rozwodu (z winą lub bez).

Prowadzę mediacje również online (po uzgodnieniu ze stronami).

Moja strona internetowa: www.mediacja.org

Dodatkowe informacje i kontakt

Prowadzę również mediację online TAK
Ośrodek mediacyjny Mediacje i Szkolenia Maciej Tański
Adres ul. Stefana Czarnieckiego 11 lok. 3, 01-548 Warszawa
Telefon komórkowy +48 503 306 173
Województwo Mazowieckie
Język prowadzenia mediacji polski, angielski
Płeć Mężczyzna
Follow Me On: