Dorota Fedorowska

Dorota Fedorowska

Psycholog kliniczny. Certyfikowany mediator. Wykładowca Studiów Podyplomowych „Zawód Mediator” w Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Praktyk mediacji od 2003 roku - 20 lat doświadczenia. Działam na zlecenie Sądów, Prokuratur, Policji, instytucji, firm oraz na bezpośredni wniosek stron/ rodzin w obszarze profesjonalnego wsparcia w rozwiązywaniu konfliktów relacji, rodzinnych (w tym transgranicznych), gospodarczych, cywilnych, karnych. Działam na rzecz popularyzacji i promocji mediacji.

Akredytowany Coach / Mentor Kryzysowy osób będących w kryzysie osobistym, rodzinnym, zawodowym. Certyfikowany Konsultant Kryzysowy.

Trener warsztatów umiejętności psychospołecznych, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych. Trener biznesu. Trener i Superwizor mediacji rodzinnych. Szkolę w zakresie mediacji rodzinnych, cywilnych, gospodarczych, pracowniczych, karnych, ze szczególnym uwzględnieniem pracy warsztatowej, dopasowanej do potrzeb grupy odbiorców.

Mediuję następujące kwestie:  sprawy rozwodowe, pojednawcze, o alimenty (w tym o zmianę zasądzonej wysokości), o ustalenie kontaktów z dzieckiem/ określenie planu opieki rodzicielskiej, o wyrażenie woli stron w zakresie powierzenia władzy rodzicielskiej nad małoletnim dzieckiem, o wskazanie/ zmianę miejsca zamieszkania dziecka, o wskazanie miejsca pobytu małoletniego, o uprowadzenia rodzicielskie, o zagrożenie karą za nierealizowanie postanowień Sądu w opiece nad dzieckiem, podział majątku, dział spadku, o rozliczenie nakładów, o zniesienie współwłasności, o ustalenie sposobu korzystania ze wspólnej nieruchomości, o ustalenia sukcesyjne w firmach rodzinnych i inne.

Prowadzę mediacje również online (po uzgodnieniu ze stronami).

Moje strony WWW: www.fedorowska.plwww.rozwodpoludzku.pl

Dodatkowe informacje i kontakt

Prowadzę również mediację online TAK
Ośrodek mediacyjny KANCELARIA MEDIACYJNA "PRIMUM CONSENSUS" DOROTA FEDOROWSKA
Adres Pl. Powstańców Śl. 17a, pok. 222, 53-329 Wrocław
Telefon komórkowy +48602124560
Województwo Dolnośląskie
Język prowadzenia mediacji polski, angielski, niemiecki
Płeć Kobieta
Follow Me On: